Mistrz Europy wzmocni Inter? Nerazzurri prowadzą rozmowy

Andrea Belotti
Andrea Belotti PressFocus

Inter Mediolan kontynuuje starania o pozyskanie nowego napastnika. Na radarze mistrzów Włoch znalazł się kolejny zawodnik i rozpoczęły się już nawet w jego sprawie rozmowy. Mowa o napastniku Torino Andrei Belottim.

  • Andrea Belotti to kolejny napastnik, który znalazł się w kręgu zainteresowań Interu Mediolan
  • Przedstawiciele Nerazzurrich w sprawie ewentualnego transferu kontaktowali się już z prezydentem Torino Urbano Cairo
  • Torino oczekuje za swojego piłkarza około 20-22 milionów euro plus bonusy

Belotti na celowniku Interu

Do tej pory najczęściej z przenosinami do Interu łączeni byli Joaquin Correa, Duvan Zapata i Marcus Thuram. Na razie jednak Nerazzurrim nie udało się sfinalizować transferu żadnego z nich, choć według włoskich mediów Correa jest coraz bliżej wzmocnienia mistrzów Włoch.

Sky Sport Italia informuje natomiast, że Inter rozpoczął rozmowy z Torino na temat ewentualnego transferu Andrei Belottiego, który jest od dłuższego czasu łączony z klubem. Dyrektorzy mediolańskiego klubu Giuseppe Marotta i Piero Ausilio w poniedziałek spotkali się w tej sprawie z prezydentem Torino Urbano Cairo.

Inter chciał poznać warunki ewentualnego transferu kapitana Torino, którego kontrakt z klubem obowiązuje jeszcze tylko przez rok. Klub z Stadio Olimpico oczekuje za swojego piłkarza 20-22 miliony euro plus bonusy. Byłaby to więc tańsza o około 10 milionów euro opcja od transferu Joaquina Correi.

27-letni Belotti w zespole Torino występuje od 2015 roku, kiedy trafił do niego z Palermo. Na boiskach Serie A rozegrał łącznie 249 spotkań, zdobywając 99 bramek. Jedną z nich zdobył w pierwszym meczu sezonu 2021/22.

Zobacz także: Inter ma kłopot. Mediolańczycy zmieniają priorytet

Komentarze

Comments 2 comments