Milinković-Savić trafi do giganta? Jest kuszony podwyżką

Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić PressFocus

Wkrótce może wyjaśnić się przyszłość Sergeja Milinkovicia-Savicia, którego pożąda coraz więcej klubów. W swoim zespole Serba widziałoby m.in. Paris Saint-Germain.

  • Milinković-Savić od wielu miesięcy wzbudza zainteresowanie potęg
  • O zakontraktowaniu środkowego pomocnika poważnie myśli PSG
  • Kontrakt gwiazdora z Lazio Rzym wygasa 30 czerwca 2024 roku

Milinković-Savić wreszcie podejmie się nowego wyzwania?

Według najnowszych raportów mediów, Sergej Milinković-Savić z Lazio Rzym znalazł się na celowniku następnej drużyny – PSG. Co więcej, Paris Saint-Germain powoli przygotowuje ofertę za środkowego pomocnika, która miałaby opiewać na mniej więcej 80 milionów euro. Francuski klub planuje dalsze ulepszanie środka pola po tym, jak latem na Parc des Princes przybyli Carlos Soler, Vitinha oraz Fabian Ruiz.

Wielkim zwolennikiem talentu 35-krotnego reprezentanta Serbii podobno jest dyrektor sportowy Paris Saint-Germain, Luis Campos. Warto zaznaczyć, że będące finansowym potentatem PSG mogłoby znacząco podnieść pensję 27-latka. Innymi drużynami, do których przymierzany jest Sergej Milinković-Savić, są Manchester United, Real Madryt, Juventus czy Milan.

Zobacz również:

Milinković-Savić jest piłkarzem Lazio Rzym od sierpnia 2015 roku, kiedy to przeprowadził się na Stadio Olimpico za 12 milionów euro z Genku. Jeszcze niedawno włodarze “Biancocelestich” oczekiwali za kartę zawodniczą swojej gwiazdy około 100 milionów euro.

Etatowy reprezentant Serbii podczas aktualnego sezonu rozegrał 15 meczów, strzelił 4 bramki i zaliczył 7 asyst. Jego wartość rynkowa jest szacowana przez “Transfermarkt” na 60 milionów euro.

Czytaj więcej: Weteran na dłużej w Juve? Klub podjął negocjacje

Komentarze