Lazio pewne przedłużenia umowy z gwiazdą

Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić fot. PressFocus

Lazio po raz kolejny zdołało zatrzymać w klubie Sergeja Milinkovicia-Savicia. Dyrektor sportowy rzymian Igli Tare przekonuje, że uda się przedłużyć kontrakt z serbskim pomocnikiem.

  • Kontrakt Sergeja Milinkovicia-Savicia obowiązuje do połowy 2024 roku
  • Serbem interesuje się wiele czołowych europejskich klubów
  • Dyrektor sportowy Lazio jest przekonany, że uda się przedłużyć umowę między stronami

Lazio konsekwentnie zatrzymuje swoją gwiazdę

Sergej Milinković-Savić od lat wymieniany jest w kontekście transferu do czołowego europejskiego klubu. Na przestrzeni ostatnich okienek poważne zainteresowanie Serbem wykazywano w Turynie oraz Manchesterze. Za każdym razem władzom Lazio udawało się zatrzymać swoją największą gwiazdę w zespole, żądając za niego niebotycznych kwot.

W najważniejszych europejskich ligach zamknęło się już zimowe okienko transferowe, co oznacza, że Milinković-Savić przynajmniej przez kolejne pół roku pozostanie w Rzymie. Dyrektor sportowy klubu Igli Tare idzie o krok dalej i przekonuje, że niebawem możemy spodziewać się przedłużenia współpracy między stronami.

– Wiem, jak się sprawy mają i dlatego nie zadręczam się tym: wszystko zostanie rozwiązane w odpowiednim czasie. Czytaliście, że zawodnik ma wątpliwości co do przedłużenia kontraktu? Nigdy nie czytam tego, co piszecie, więc nie brnę dalej w „czy” lub „ale”. Wiem, jak jest i jestem spokojny. Czy jestem pewny siebie? Zawsze, od zawsze – mówi.

Obecny kontrakt Milinkovicia-Savicia obowiązuje do połowy 2024 roku. Taka umowa sprawia, że latem pozycja negocjacyjna Lazio byłaby wyjątkowo niekomfortowa.

Zobacz również: Naiwność kosztuje, sprzedawaj albo zostaniesz z niczym

Komentarze

Na temat “Lazio pewne przedłużenia umowy z gwiazdą