Milik z nadzieją na lepsze czasy? Polak trenował z drużyną Gattuso

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. PressFocus

Arkadiusz Milik według ostatnich doniesień miał być skazany na to, że w najbliższym czasie będzie trenował indywidualnie, gdyż nie znalazł się w kadrze SSC Napoli nie tylko na mecze w europejskich pucharach, ale również na starcia w Serie A, czy Coppa Italia. Ostatnie wieści na temat reprezentanta Polski pozwalają jednak przypuszczać, że sytuacja reprezentanta Polski nie jest aż taka zła.

Czytaj dalej…

Arkadiusz Milik brał dzisiaj udział w treningu z udziałem podopiecznych Gennaro Gattuso, o czym poinformował na łamach Twittera dziennikarz CalcioNapoli24 Manuel Guardasole, który opublikował zdjęcie, na którym polski napastnik trenuje z resztą zespołu.

Przypomnijmy, że reprezentant Polski był w trakcie ostatniej sesji transferowej bohaterem kilku niedoszłych transferów. Milik był łączony z Juventusem FC, AS Romą, czy ACF Fiorentiną, ale ostatecznie żaden transfer nie doszedł do skutku.

Nie tak źle, jak mogło się wydawać?

Warto podkreślić, że wychowanek Rozwoju Katowice ma kontrakt ważny z klubem ze Stadio San Paolo do końca czerwca 2021 roku. Taki stan rzeczy sprawia, że już w styczniu piłkarz bez zgody Napoli będzie mógł podpisać umowę z nowym pracodawcą.

Powyższy stan rzeczy sprawia, że sternicy Azzurrich nie chcą dopuścić do tego, aby Milik grał, w związku z tym , że zawodnik nie zdecydował się na parafowanie nowej umowy z Napoli.

Komentarze