Milik trafi pod skrzydła Jose Mourinho? Niepewna przyszłość Polaka

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Imago/Alessio Marini/IPA Sport

Arkadiusz Milik może tego lata niespodziewanie przenieść się do stolicy Włoch. AS Roma jest poważnie zainteresowana transferem polskiego napastnika – informuje “Tuttosport”.

  • Arkadiusz Milik został niedawno wykupiony przez Juventus
  • W ciągu tego lata może jeszcze zaliczyć przeprowadzkę do Rzymu
  • AS Roma jest poważnie zainteresowana transferem Polaka

Sensacyjna zmiana klubu?

W sezonie 2022/2023 Arkadiusz Milik przebywał w Juventusie na wypożyczeniu. Zaczął nieźle, lecz później trapiły go problemy zdrowotne oraz gorsza dyspozycja strzelecka. Początkowo Stara Dama planowała zrezygnować z Polaka, natomiast finalnie wykupiła go z Marsylii za kwotę raptem 6,3 miliona euro.

Niewykluczone jednak, że napastnika jeszcze tego lata czeka wyprowadzka z Turynu i przenosiny do stolicy Włoch. Trafił on bowiem na radary AS Romy, poważnie zainteresowanej przeprowadzeniem tego transferu. Jose Mourinho szuka napastnika, który okaże się skuteczniejszy od Tammy’ego Abrahama i Andrei Belottiego. Zwłaszcza, że ten drugi najprawdopodobniej opuści Stadio Olimpico.

Bez wątpienia byłby to sensacyjny transfer. Nie wiadomo natomiast, jak Juventus zapatruje się na możliwość rozstania z Polakiem. Nieustannie toczy się saga dotycząca przyszłości Dusana Vlahovicia. Jeśli Serb odejdzie, Milik ma szansę być numerem jeden w Turynie.

Zobacz również: Inter ogłosił pozyskanie nowego bramkarza

Komentarze