Milik: Jestem zadowolony ze swojego bilansu

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Napastnik Napoli Arkadiusz Milik ma nadzieję, że wkrótce w grze jego zespołu będzie widać poprawę. Reprezentant Polski przyznaje także, że jest zadowolony ze swojego indywidualnego bilansu w tym sezonie.

Czytaj dalej…

– Zostało jeszcze wiele do zrobienia. Zmieniliśmy ustawienie. Z Carlo Ancelottim graliśmy w 4-4-2, a w 4-3-3 trzeba inaczej się poruszać. Potrzeba czasu, aby to zrozumieć – powiedział Milik w wywiadzie udzielonym Radio Kiss Kiss.

– Poprawiliśmy wiele rzeczy, takich jak nasza gra od tyłu. Teraz potrzebujemy trochę czasu, aby poprawię grę z przodu i wykończenie. Mam nadzieję, że uda nam się to zrobić na czas i przyniesie to potrzebne rezultaty – kontynuował.

W obecnym sezonie Milik zdobył siedem bramek w dziesięciu występach i jest zadowolony z tego osiągnięcia. – Mam nadzieję, że będę mógł grać jeszcze lepiej. Jestem jednak zadowolony z mojego bilansu. Nie jestem jednak szczęśliwy z tego, co zrobiliśmy jako drużyna. Jesteśmy zbyt nisko w ligowej tabeli. Chcemy być wyżej i musimy patrzeć w przyszłość. Jest wiele do zrobienia. Mam nadzieję, że w przyszłości zobaczymy poprawę w naszej grze – dodał.

Reprezentant Polski skomentował również ostatnie transfery Napoli, które sprowadziło Diego Demme z RB Lipsk i Stanislava Lobotkę z Celty Vigo. – To są zawodnicy, którzy mogą pomóc, ale nie widziałem ich wystarczająco dużo, aby powiedzieć coś więcej. Trenowaliśmy razem tylko dwa razy. Miejmy nadzieję, że mogą nam pomóc. To dobre nabytki, ale jest za wcześnie, by cokolwiek powiedzieć – dodał.

Komentarze