Allegri zaskoczony dobrą formą Milika, chwali go też Del Piero

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik PressFocus

Arkadiusz Milik wyrasta na najlepszy letni transfer Juventusu. Reprezentant Polski w niedzielę rozegrał kolejny świetny mecz w barwach Starej Damy i zdobył jedną z bramek w meczu z Bolonią. Po końcowym gwizdku zachwytu nad polskim napastnik nie krył Massimiliano Allegri.

  • Milik znów zachwyca w Juventusie
  • Polak kolejny raz wpisał się na listę strzelców
  • Formą napastnika jest zaskoczony nawet Allegri

Milik znów zachwyca w Juventusie

Milik ma na swoim koncie już pięć meczów w Serie A, w których zdobył trzy gole. Do tego niezłego wyniku dołożył też jedno trafienie w dwóch spotkaniach Ligi Mistrzów. Wiele osób, ekspertów, dziennikarzy oraz kibiców kwestionowało ten ruch ze strony działaczy Starej Damy, jednak wychodzi na to, że mieli rację, a były gracz Napoli staje się kluczowym zawodnikiem w układance Allegriego.

Wkład Polaka w grę zespołu docenił także sam szkoleniowiec. – Milik jest zawodnikiem, który świetnie gra w piłkę. Jest inteligentny, a jego atutami jest między innymi dobre poruszanie się po boisku i ustawianie. Wiedzieliśmy o tym przed transferem. Ponadto dobrze współpracuje z Vlahovicem – przyznał Allegri.

Co ciekawe, trener przyznał, że jest nieco zaskoczony dobrą formą polskiego napastnika. – Nikt nie wyobrażał sobie, że będzie miał aż tak duży wpływ na zespół – stwierdził.

Bardzo dobre występy Arka Milika w Juventusie docenił także Alex Del Piero. – Arek to zawodnik, który potrafi prawie wszystko i obecnie jest fundamentalny dla tego Juventusu. Świetnie gra w parze z Dusanem Vlahoviciem. To ważne – podkreślił legendarny zawodnik Starej Damy.

Milik został doceniony także przez włoskich dziennikarzy zbierając bardzo dobre noty. Polak od redakcji Calciomercato.com otrzymał notę 7,5 – najwyższą w zespole obok Dusana Vlahovicia. Redaktorzy zwrócili uwagę na gola pięknej urody, a także podkreślili, że jest “podstawą jakości w ataku”.

Zobacz także: Oficjalnie. Sampdoria zwolniła trenera

Komentarze

Comments 5 comments

Dlatego Cię Klakierrku z domu pognałem, ponieważ kultury Ciebie już nikt nie nauczy. Ja tak ładnie o Juventusiku piszę, a Ty ‘bukaku’, ‘podklub’ czy ‘złamas’. Nie ładnie. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Gargamel przy Tobie to naprawdę zajebista postać. Jestem kibicami piłki czy sportu, wszyscy wiemy jakim napastnikiem jest Arek. Jeśli jest zdrowy to potrafi coś zdziałać, wiadomo że sporo pudłowałi pewnie mu tak zostanie. Zamiast się cieszyć że naprawdę ma teraz naprawdę dobry czas i może pomóc w walce o wyjście z grupy w Katarze to ciągle kpisz z człowieka. Może i nie nastrzela tych goli ale bedzię choćby robił wiecej miejsca czy to Lewemu czu Karolowi. Trener drużyny przeciwnej ma ból dupska jak u rywala tylu napastników w formie bo każdego trzeba mooocno kryć… Gargamell naprawdę mogą być z Ciebie jeszcze ludzie, wystarczy chcieć..😃🙃 i trochę uśmiech…

Milik pomóc w wyjściu z grupy ? Ty chyba Mylika z kimś Myliksz, On już pokazał swoją pomoc w meczu z Holandią. 😀 😀 😀
Michniewicz go nie powinien powoływać. Niech dręczy kibiców Juventusiku. 😀 😀 😀