Milik: Chcemy teraz wygrać z Juventusem

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Arkadiusz Milik zdobył dwa gole, dzięki którym SSC Napoli rozbiło Parma Calcio 4:0 w niedzielnym meczu Serie A. Napastnik reprezentacji Polski raz skutecznie przymierzył z rzutu wolnego.

Czytaj dalej…

– Przede wszystkim cieszę się z wygranej, ponieważ po dwóch remisach w końcu dostaliśmy zasłużone zwycięstwo – wyznał Milik dla stacji Sky Sport Italia.

– Jestem bardzo szczęśliwy, zmierzymy się z Juventusem w przyszłym tygodniu i chcemy wygrać. Mam nadzieję, że zdobędziemy punkty, ponieważ są to specjalne mecze i chcemy dać naszym fanom świetny występ w San Paolo – podkreślił polski napastnik.

– Mamy sporą stratę do lidera, ale zrobimy wszystko, aby wygrać kilka następnych spotkań, zdobyć jak najwięcej punktów i zobaczymy, co się stanie. Jest jednak jeszcze wiele rzeczy do poprawy – kontynuował Milik.

– Muszę podziękować trenerowi i jego asystentom, ponieważ naprawdę pomogli w tym rzucie wolnym. Powiedzieli mi, że przy stałych fragmentach gry piłkarze Parmy lubią wysoko skakać i dlatego uderzyłem płasko – wyjaśnił na koniec reprezentant Polski.

Komentarze