Milik: Będę jeszcze lepszy

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Napastnik Napoli, Arkadiusz Milik, rozmawiał ostatnio z dziennikarzem Sky Sports. Polski zawodnik przyznał, że marzy o przełamaniu dominacji Juventusu w Serie A.

Czytaj dalej…

– Chcemy wygrać mistrzostwo Włoch od wielu latu, ale za każdym razem czegoś nam brakuje. W nadchodzącym sezonie ponownie spróbujemy rzucić wyzwanie Juventusowi – zaczął 25-latek.

– Uważam, że możemy namieszać w najbliższych rozgrywkach. Mamy trenera z wielkim doświadczeniem, który wie jak wygrywać – dodał.

– Mój ostatni sezon? Uważam, że był dobry, ale sądzę, że mogę dać z siebie jeszcze więcej. Cały czas ciężko pracuje i nie przejmuję się plotkami o moim odejściu. To nie ma znaczenia czy zakupimy nowego napastnika czy też nie. Ja i tak dam z siebie wszystko – kontynuował Milik.

– Odejście Sarriego do Juve? On jest świetnym trenerem i profesjonalistą i myślę, że należy mu się szacunek. Musimy zaakceptować jego wybór, gdyż dał nam bardzo wiele – podsumował.

Arkadiusz Milik wyceniany jest aktualnie na 40 milionów euro. Polak z Napoli związany jest od 2016 roku. Jak dotąd na boiskach Serie A meldował się 67 razy, strzelając 27 goli.

Komentarze