Milan zwiększył ofertę ws. Veretouta

Serie A
Serie A

Najnowsze doniesienia włoskich mediów wskazują, że AC Milan jest gotowy wyłożyć 13 milionów euro za Jordana Veretouta, dodając do swojej propozycji Lucasa Biglię. Kłopot w tym, że ACF Fiorentina oczekuje za swojego piłkarza tylko pieniędzy.

Czytaj dalej…

Francuz od dłuższego czasu rozważa zmianę klubu, a trzeba dodać, że nie tylko Rossoneri są zainteresowani jego pozyskaniem. Veretout znajduje się również na celowniku AS Romy, czy Olympique Lyon.

Według ostatnich informacji SportItalia najnowsza propozycja mediolańskiego klubu oparta jest na gotówce wraz z zawodnikiem, który miałby trafić do ekipy z Toskanii. Tym samym na ofertę składa się 13 milionów euro i Argentyńczyka Biglia. Kłopot w tym, że Fiorentina jest zainteresowana tylko pieniędzmi, nie biorąc pod uwagę wymiany piłkarzy.

Odnotujmy również, że przedstawiciele Les Gones są gotowi wyłożyć na transfer piłkarza Fiorentiny nawet 25 milionów euro. Z tym że Veretout jest zdeterminowany, aby zostać we Włoszech.

26-letni piłkarz trafił do teamu z Florencji w 2017 roku z Aston Villi za siedem milionów euro. Jak na razie zaliczył w szeregach Fioletowych 75 meczów, zdobywając 15 bramek. Piłkarz ma umowę ważną z Fiorentiną do końca czerwca 2021 roku.

Komentarze