Milan znalazł napastnika? Niedawno robił furorę w Serie A

Gianluca Scamacca
Gianluca Scamacca PressFocus

AC Milan analizuje rynek transferowy w poszukiwaniu odpowiedniego napastnika. Na celowniku Rossonerich znalazł się były gracz Sassuolo, który jeszcze niedawno robił furorę w Serie A.

  • AC Milan ma za sobą przeciętny sezon
  • Klub miał problemy ze zdobywaniem bramek
  • W związku z tym trwają poszukiwania napastnika

Niechciany w Anglii rozwiąże problemy Milanu?

Według La Gazzetty Dello Sport AC Milan szuka napastnika, ponieważ w tym sezonie Rossoneri wielokrotnie borykali się z problemami w zdobywaniu bramek. Mają wiele nazwisk na swojej liście życzeń, w tym swój dawny cel – Gianlucę Scamaccę.

24-latek w tym sezonie zmagał się z kontuzjami, co mocno wpłynęło na jego sezon (zdobył osiem goli). Dlatego West Ham szuka nowego napastnika i jest skłonny wysłać Scamaccę na wypożyczenie – informuje gazeta.

Milan prowadził już rozmowy z West Hamem w tej sprawie, choć były to bardzo wstępne i nieformalne kontakty. Sam napastnik jest otwarty na taki ruch.

Zobacz także: Rewolucja w Milanie. Kilkunastu piłkarzy na wylocie

Komentarze