Milan złożył ofertę za napastnika. Jest zdeterminowany, aby go pozyskać

Mehdi Taremi
Mehdi Taremi fot. Imago/Bruno de Carvalho

Głównym celem Milanu na ostatnie dni letniego okienka transferowego jest ściągnięcie nowego napastnika. Na listę życzeń trafił Mehdi Taremi, za którego złożono już ofertę – informuje Fabrizio Romano.

  • Milan dokonał już tego lata wielu ciekawych transferów
  • Przed końcem okienka na San Siro ma trafić jeszcze jeden napastnik
  • Rossoneri złożyli ofertę za Mehdiego Taremiego

Kluczowy dzień dla Milanu

Milan tego lata był bardzo aktywny na rynku transferowym. Ściągnął między innymi takich piłkarzy, jak Samuel Chukwueze, Christian Pulisic, Tijjani Reijnders czy Ruben Loftus-Cheek, wydając na wszystkie wzmocnienia ponad 100 milionów euro. W zespole przed końcem okienka ma zjawić się jeszcze nowy napastnik, który będzie rywalizował o miejsce w składzie z Olivierem Giroudem.

Rossoneri na przestrzeni ostatnich dni byli łączeni z wieloma nazwiskami. Teraz głównym kandydatem stał się Mehdi Taremi, czołowy strzelec ligi portugalskiej i gwiazdor FC Porto.

Milan złożył ofertę, która łącznie z bonusami liczy 15 milionów euro. W Mediolanie uważa się, że jest ona właściwa, gdyż kontrakt reprezentanta Iranu obowiązuje tylko do połowy 2024 roku. W środę ma dojść do kolejnego spotkania, a władze FC Porto muszą podjąć wiążącą decyzję.

Milan pragnie, aby to właśnie 31-latek zasilił ofensywę drużyny. Jeśli nie uda się ściągnąć go latem, kolejna próba zostanie podjęta już zimą.

Zobacz również: Fabrizio Romano potwierdza bardzo ciekawy transfer Lazio

Komentarze