Milan zatrzyma Duńczyka? Piłkarz nie ma wątpliwości

Simon Kjaer
Simon Kjaer fot. Maksim Blinov/Sputnik/Hepta/Sport Pictures

Menedżer obrońcy Milanu Simona Kjaera podkreśla, że jego klient chce pozostać w klubie na dłużej. Na razie musi jednak czekać na decyzję Rossonerich w tej sprawie.

Czytaj dalej…

31-letni Kjaer do Milanu trafił w styczniu na zasadzie wypożyczenia z Sevilli. W umowie między klubami znalazła się opcja definitywnego transferu, ale mediolański klub na razie nie podjął jeszcze decyzji, czy z niej skorzysta.

Kjaer, o czym zapewnia reprezentujący jego interesy agent Mikkel Beck, nie ma wątpliwości i chciałby pozostać w Mediolanie na stałe.

– Simon jest niezwykle szczęśliwy w Mediolanie i czuł się swobodnie od momentu dołączenia do tego klubu. Uważam, że prezentuje się dobrze i bardzo szybko dostosował się do swojej nowej drużyny. Simon chciałby zostać w Milanie na kolejny sezon i sądzę, że jest na to szansa, ponieważ Milan dysponuje opcją definitywnego transferu – powiedział Mikkel Beck w rozmowie z portalem MilanNews.It.

Decyzja do 30 czerwca

– Prowadziliśmy rozmowy z Milanem, ale będziemy musieli nieco dłużej poczekać na ich decyzję. Na razie nie umówiliśmy się na żadne spotkanie w celu omówienia sytuacji. Jedyną naprawdę ważną rzeczą jest odnotowanie daty 30 czerwca, do której Milan musi aktywować opcję definitywnego transferu. Poczekamy na tę datę, aby zobaczyć, ze Milan będzie chciał kontynuować tę przygodę z Simonem, czy nie – dodał menedżer duńskiego obrońcy.

Komentarze