Milan zaniepokojony stanem zdrowia swojego obrońcy

Pierre Kalulu
Pierre Kalulu fot. PressFocus

AC Milan w szlagierze 28. kolejki Serie A zmierzy się na wyjeździe z SSC Napoli. Tymczasem przed tym starciem niepokojące wieści napływają z obozu mistrzów Włoch. Kłopoty zdrowotne dokuczają Pierre’owi Kalulu.

  • AC Milan w hicie ligi włoskiej zmierzy się w weekend z SSC Napoli
  • Pierre Kalulu może przegapić starcie z z liderem Serie A
  • Mistrzowie Włoch opublikowali oficjalny komunikat w swoich mediach

Pierre Kalulu z kontuzją

AC Milan w najbliższym czasie zaliczyli trzy spotkania z SSC Napoli. Jedno w lidze włoskiej i dwa w Lidze Mistrzów. Tymczasem przed tymi starciami kontuzji doznał Pierre Kalulu.

Oficjalna strona internetowa Rossonerich przekazała, że piłkarz nabawił się urazu łydki. “Dzisiaj rano Pierre Kalulu przeszedł badania kontrolne, które ujawniły uszkodzenie mięśnia płaszczkowatego prawej łydki. Nowa ocena zawodnika zostanie przeprowadzona za tydzień” – brzmi oficjalne oświadczenie Milanu opublikowane w poniedziałek.

Na razie nie wiadomo, jak poważna jest kontuzja zawodnika. W każdym razie informacje o kolejnej ocenie stanu zdrowia piłkarza może sugerować, że to nie jest coś poważne. W każdym razie realny scenariusz zakłada, że najbliższe mecze piłkarz może przegapić.

Według włoskich mediów zawodnik może być wyłączony z gry przez trzy tygodnie. Jeśli okaże się to prawdą, będą to bardzo złe wieści dla Milanu, mając na uwadze mecze w 1/4 finału Champions League.

Czytaj więcej: Reprezentacja Włoch z posiłkami z Ameryki Południowej?

Komentarze