Milan zamierza przyspieszyć działania ws. przyszłości Leao

Rafael Leao
Rafael Leao fot. PressFocus

AC Milan według najnowszych doniesień włoskich mediów chce przedłużyć kontrakt z Rafaelem Leao. Zawodnik ostatnio był łączony przez środki masowego przekazu z przeprowadzką do PSG lub jednego z klubów z Premier League.

  • Waży się przyszłość Rafaela Leao
  • Nowe informacje na temat zawodnika ujawniła La Gazzetta dello Sport
  • AC Milan chcę przedłużyć umowę z piłkarzem

Waży się przyszłość Rafaela Leao

AC Milan ma plan, aby wkrótce zacząć rozmowy z agentem Rafaela Leao Jorge Mendesem w sprawie nowego kontraktu. Obecna umowa piłkarza obowiązuje do końca czerwca 2024 roku. La Gazzetta dello Sport twierdzi jednak, że sternicy Rossonerich są gotowi na to, aby zatrzymać piłkarza w klubie na dłużej.

Najnowsze wieści wskazują, że nowi właściciele klubu reprezentujący Investcorp mają plan, aby z Rafaela Leao stworzyć główną gwiazdę drużyny. W tym celu menedżer piłkarza ma spotkać się z dyrektorami Paolo Maldinim i Rickym Massarrą.

Jasne jest jednak, że przed sternikami Czerwono-czarnych może być twardy orzech do zgryzienia. Piłkarze poważnie zainteresowane jest między innymi PSG. Gigant Ligue 1 może wyłożyć na transakcje z udziałem Portugalczyka nawet 70 milionów euro. Chętni na transfer z udziałem zawodnika według informacji La Gazzetta dello Sport mają być również przedstawiciele klubów z Premier League.

22-latek w tym sezonie wystąpił w 39 spotkaniach, w których strzelił 13 goli. Ponadto na koncie zawodnika jest siedem asyst.

Czytaj więcej: Milan z Interem idą łeb w łeb – podsumowanie 35. kolejki

Komentarze