Milan z planem B na wypadek braku porozumienia z Ibrą?

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Cały czas niejasna jest przyszłość Zlatana Ibrahimovicia w AC Milanie. CalcioMercato.com podaje natomiast, że w przypadku, gdy Szwed rozstanie się z klubem z Lombardii, to jego miejsce w szeregach Rossonerich może zastąpić ktoś z dwójki Luka Jovic-Angel Correa.

Czytaj dalej…

Ibrahimovic wciąż nie parafował nowego kontraktu z klubem z Serie A, więc decydenci mediolańskiego klubu starają się przygotować na ewentualność, gdy ostatecznie piłkarz rozstanie się z Milanem.

Rossoneri z planami alternatywnymi

W kontekście wzmocnień siły ofensywnej Czerwono-czarnych najwyżej stoją akcje Serba Jovicia, który ma za sobą koszmary sezon w Realu Madryt. Innym kandydatem do gry w mediolańskiej drużynie jest z kolei Argentyńczyk Correa, który jest wyceniany na 26 milionów euro. Dodajmy, że piłkarz aktualnie broni barw Atletico Madryt.

Co prawda okno transferowe trwa do października. Można jednak przypuszczać, że Milan będzie chciał wzmocnić swój atak jeszcze przed startem nowego sezonu włoskiej ekstraklasy, co ma mieć miejsce w trzecim weekendzie września.

Rossoneri sezon 2019/2020 zakończyli na szóstym miejsce w ligowej klasyfikacji, co skutkuje tym, że mediolański team będzie grał w Lidze Europy.

Komentarze