AC Milan ostatecznie będzie musiał sobie radzić w meczu z Genoą CFC bez Simona Kjaera i Zlatana Ibrahimovicia. Wymieniona dwójka nie trenowała dzisiaj z zespołem. W związku z tym lider Serie A z ekipą z portowego miasta wystąpi bez swojego najskuteczniejszego strzelca.
AC Milan do swojej potyczki z Genoą podejdzie po zremisowanym 2:2 boju z Parmą Calcio. Mimo wszystko mediolański team utrzymał pozycję lidera rozgrywek, wyprzedzając aktualnie o trzy punkty drugi Inter Mediolan.
Jeszcze w poniedziałek wydawało się, że “Ibracadabra” będzie mógł zagrać w meczu z zespołem z Ligurii. TuttoMercatoWeb ujawniło jednak, że Szwed w ostatnim treningu przed starciem z Genoą nie trenował z zespołem, co sprawia, że na pewno zabraknie go w środowej konfrontacji.
Milan do swojej potyczki przystąpi, chcąc kontynuować serię bez porażki. Rossoblu mają natomiast nadzieję, że uda im się wrócić na zwycięski szlak po porażce z Juventusem FC (0:3). Ogólnie genueńczycy w lidze nie wygrali od 10 spotkań.
Komentarze