AC Milan według doniesień francuskich mediów złożył oficjalną ofertę w sprawie pomocnika Lille Renato Sanchesa. Chętny na pozyskanie Portugalczyka jest nie tylko klub z Serie A, ale także Arsenal. W związku z tym zimą zapowiada się interesująca batalia o podpis piłkarza pod kontraktem.
- AC Milan myślami jest już przy zimowym okienku transferowym
- Na celowniku Rossonerich znajduje się między innymi Renato Sanches
- 24-latek w ekipie z Mediolanu miałby zastąpić Francka Kessiego
Renato Sanches na celowniku Milanu
AC Milan ma już za sobą przedstawienie pierwszej oferty w sprawie Renato Sanchesa. Tymczasem Le10Sport podaje, że bliski złożenia propozycji w sprawie portugalskiego zawodnika jest jeden z klubów z Premier League. Poważnie łączony z transferem piłkarza jest Arsenal.
Renato Sanches to zawodnik, mający na swoim koncie 32 występy w reprezentacji Portugalii. W drużynie narodowej strzelił jak dotąd trzy gole. Ponadto ma na swoim koncie trzy asysty. Ostatnio został z kolei mistrzem Ligue 1.
Milan ma dobre relacje z działaczami Lille. Latem tego roku klub z Mediolanu pozyskał Mike’a Maignana, który zastąpił Ginaluigiego Donnarummę. Włoch zdecydował się na przeprowadzkę do Paris Saint-Germain. Nie dziwi zatem, że sternicy Czerwono-czarnych z optymizmem patrzą na temat ewentualnego transferu z udziałem Renato Sanchesa.
W najbliższy weekend Rossoneri na wyjeździe zmierzą się z Fiorentiną. Ekipa z San Siro podejdzie do potyczki, plasując się aktualnie na drugiej pozycji w tabeli Serie A, legitymując się dorobkiem 32 punktów na koncie.
Czytaj więcej: Milan pracuje nad nowymi umowami dla trzech zawodników
Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin
Komentarze