Milan wciąż ma w planach pozyskanie Correi

Kibice Atletico Madryt
Kibice Atletico Madryt fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

Włoskie środki masowego donoszą, że w przyszłym tygodniu ma dojść do kolejnego spotkania ws. ewentualnej przeprowadzki Angela Correi z Atletico Madryt do AC Milanu. Warto zaznaczyć, że transakcja w dużym stopniu uzależniona jest od tego, czy z klubem z Lombardii rozstanie się Andre Silva.

Czytaj dalej…

Argentyński zawodnik Los Colchoneros od dawna jest przymierzany do gry w Milanie. Mimo wszystko wciąż nie zostało osiągnięte porozumienie ws. transferu. Hiszpański klub oczekuje za swojego piłkarza 50 milionów euro plus premie.

W każdym razie Correa jest cały czas na liście transferowej, będąc zainteresowanym transferem do teamu z miasta mody. CalcioMercato.com podało nawet, że zawodnik odrzucił ostatnio ofertę z AS Monaco.

W związku z powyższym podróż do stolicy Hiszpanii planuje jeden z przedstawicieli Rossonerich w osobie Zvonimira Bobana, mając zamiar sfinalizowania transakcji. Zdaniem trenera Marco Giampaolo argentyński zawodnik byłby idealnym uzupełnieniem Krzysztofa Piątka w ataku Milanu.

Ewentualny transfer Correi uzależniony jest jednak od tego, czy kwestii finansowych. W powszechnej opinii ewentualny transfer do Milanu mógłby mieć miejsce dopiero wtedy, gdy władze Czerwono-czarnych sprzedadzą Portugalczyka Andre Silvę, co nie jest łatwe.

Komentarze