Milan wciąż bez porozumienia z Club Brugge, ale obie strony dobrej myśli ws. transferu

Charles De Ketelaere
Charles De Ketelaere fot. PressFocus

AC Milan według najnowszych doniesień strony internetowej GianlucaDiMarzio.com nie poczynił znaczących postępów w sprawie transferu Charlesa De Ketelaere. Przedstawiciele Rossonerich byli w środę obecni w Belgii w sprawie finalizowania transakcji, ale nie osiągnęli jeszcze porozumienia ze sternikami Club Brugge.

  • AC Milan jest poważnie zainteresowany pozyskaniem ofensywnego pomocnika Club Brugge
  • W środę w Belgii pojawili się dwaj przedstawiciele Rossonerich
  • Celem wizyty Paolo Maldiniego i Frederica Massary było sfinalizowanie transferu Charlesa De Ketelaere

De Ketelaere ma być nową dziesiątką w Milanie

AC Milan po wywalczeniu mistrzostwa Serie A jak na razie nie zrobił szumu na rynku transferowym. Rossoneri jak dotąd sfinalizowali transakcję z udziałem przede wszystkim Divocka Origiego, pozyskując piłkarza na zasadzie wolnego transferu. Włoski klub domknął też transfery z udziałem Juniora Messiasa i Alessandro Florenziego, którzy wcześniej byli na wypożyczeniu w klubie.

Strona internetowa GianlicaDiMarzio.com podaj natomiast, że dyrektor techniczny Pailo Maldini i dyrektor sportowy Frederic Massara odwiedzili w środę Belgię, chcąc osiągnąć porozumienie Club Brugge w sprawie transferu z udziałem Charlesa De Ketelaere. Mimo braku osiągnięcia porozumienia wygląda mimo wszystko na to, że temat transferu prawdopodobnie i tak zostanie wkrótce sfinalizowany.

21-latek ma kosztować władze Czerwono-czarnych 30 milionów euro plus pięć milionów euro w formie bonusów. Zawodnik ma związać się z Milanem umową na pięć lat.

Czytaj więcej: Milan szuka stopera. Przeważyć może budżet

Komentarze

Comments 2 comments

Milan póki co jest największym rozczarowaniem w kontekście ruchów na mercato. Saga transferowa z De Ketelaere ciągnie się już zbyt długo i trochę przypomina “podchody” Interu do Bremera. Już, już zaraz, za chwilę i… klops.

W mojej ocenie na mercato najlepiej póki co wypadają Juventus, Roma i Lazio.
Dalej Inter i Monza.
Napoli póki co osłabione i to mocno (Insigne, Koulibaly, Ospina, Mertens?), a wartościowych zastępców brakuje.
Torino może się uaktywni po zastrzyku gotówki za Bremera.
Sassuolo o dziwo nie wyprzedało jeszcze żadnej ze swoich perełek (Chiriches do Cremonese to był ich podstawowy zawodnik, ale weteran).
Brakuje mi aktywności ze strony Atalanty.