Milan walczy z twardym negocjatorem. Ważny gest gracza

Charles De Ketelaere (z prawej)
Charles De Ketelaere (z prawej) Pressfocus

Charles De Ketelaere to piłkarz, o którego bardzo długo zabiega Milan. Porozumienie z Club Brugge jest coraz bliższe. Pomaga w tym zachowanie Belga.

  • Charles De Ketelaere chce wzmocnić Milan
  • Mistrz Włoch mocno zabiega o Belga
  • Kluczowe spotkanie ma mieć miejsce dzisiaj

Belgijska perła bliżej Mediolanu

Kibice wspierający Milan pragną, aby ich ulubiony klub tego lata wzmocnił się, aby był w stanie obronić mistrzostwo Włoch oraz zaprezentować się przyzwoicie na arenie międzynarodowej. Dotychczas zadanie to nie zostało wykonane. Mediolańczycy wykupili dwóch wcześniej wypożyczonych zawodników. Do klubu na zasadzie wolnego transferu dołączył zaś Divock Origi.

Nie jest tak, że Milan nie robi nic na rynku transferowym. Pion sportowy mistrza Włoch działa, ale napotkał spory problem w postaci Club Brugge. Piłkarzem tego klubu jest belgijski diament, czyli Charles De Ketelaere. 21-letni ofensywny pomocnik ma za sobą fenomenalny sezon. Strzelił aż 18 goli, a dodatkowo zaliczył 10 asyst. Jego pracodawca nie zamierza łatwo pozbyć się swojej gwiazdy.

Negocjacje Milanu i Club Brugge są bardzo skomplikowane. Oba kluby nie zamierzały iść na ustępstwa, ale bardziej ugiąć musiał się przedstawiciel Serie A, który podwyższał stopniowo swoją ofertę. Finalna propozycja to 35 milionów euro plus bonusy. Aby zwiększyć szanse na transfer, De Ketelaere zgodził się zmniejszyć swoją wcześniej ustaloną pensję. Dało to pożądany efekt, ponieważ porozumienie z Club Brugge jest coraz bliższe. Negocjacje dotyczące kluczowych szczegółów będą kontynuowane dzisiaj.

Czytaj także: Czołowy włoski klub z ofertą za gracza Sassuolo

Komentarze

Comments 2 comments