Tonali: Chcemy pozostawić po sobie dobre wrażenie

Sandro Tonali
Sandro Tonali fot. Grzegorz Wajda

AC Milan w czwartkowy wieczór rozegra mecz w ramach IV rundy eliminacji do Ligi Europy, mierząc swoje siły z Rio Ave FC. Przed tym spotkaniem kilka zdań na temat potyczki z ekipą z Portugalii wyraził pomocnik Rossonerich Sandro Tonali.

Czytaj dalej…

AC Milan w przypadku wygranej nad Rio Ave będzie mógł celebrować awans do fazy grupowej Lig Europy. Dodajmy, że mediolański team jest jedyną drużyną z pięciu czołowych lig europejskich, która po pandemii nie zaznała jeszcze smaku porażkę. Milan jest bez porażki od 17 spotkań.

– Koncentrujemy się na wygraniu meczu, chcąc pozostawić po sobie dobrze wrażenie. To jest nasz cel. Wiemy, jakie to ważne dla nas spotkanie – mówił były pomocnik Brescii Calcio w rozmowie z Milan TV.

– Wcześniej nasza uwaga była skupiona na Crotone, a teraz myślimy już tylko o starciu z Rio Ave – przekonywał Tonali.

– Wielu naszych zawodników wraca do pełnej sprawności po kontuzjach. To bardzo ważne. Przy dużej ilości spotkań, które są przed nami, musimy mieć solidną grupę piłkarzy – zaznaczył Włoch.

– Potrzebujemy zawodników, którzy mogą dać z siebie 100 procent. Musimy trzymać się wszyscy razem – podsumował 20-latek.

Tonali dołączył do mediolańskiej drużyny w trakcie trwającego okienka transferowego. Przypomnijmy, że zawodnik szeregi Czerwono-czarnych zasilił na zasadzie wypożyczenie z opcją transferu definitywnego.

Komentarze