Milan szuka nowego bramkarza. Wskazano kandydata

Marco Sportiello
Marco Sportiello PressFocus

„Rossoneri” chcieliby mieć w swoim składzie bramkarza, który zapewni odpowiednią jakość w przypadku kontuzji Mike’a Maignana. Golkiperem łączonym z Milanem jest Marco Sportiello – podaje Nicolo Schira.

  • Maignan jest niekwestionowanym numerem jeden
  • Francuz pauzuje z powodu kontuzji i Milan wówczas traci na jakości
  • Dlatego Maldini i spółka szukają godnego zastępcy „Magic Mike’a”

Mistrz Włoch monitoruje sytuację bramkarza Atalanty

Mike Maignan to jeden z najlepszych golkiperów nie tylko w Serie A, ale na całym świecie. Problem zaczyna się jednak wtedy, kiedy Stefano Pioli nie ma go do dyspozycji, a tak jest na przykład teraz, gdy Francuz nie może grać, ponieważ ma uraz łydki. Z tego powodu Milan chciałby sprowadzić na San Siro nowego bramkarza, który zapewni jakość na tej pozycji w przypadku niedyspozycyjności pięciokrotnego reprezentanta Francji.

Marco Sportiello to jeden z kandydatów zarządu „Rossonerich”, a argumentem przemawiającym za 30-letnim Włochem jest fakt, że jego umowa z Atalantą Bergamo wygasa 30 czerwca 2023 roku. Tak więc, jest możliwość dogadania się z nim już w styczniu w sprawie letniego transferu bez odstępnego. Obecnie zmiennikami Mike’a Maignana są dwaj weterani – Ciprian Tatarusanu (36 lat) oraz Antonio Mirante (39 lat).

30-letni Marco Sportiello ma przed sobą jeszcze kilka sezonów gry na wysokim poziomie. Włoch raczej pogodziłby się z rolą rezerwowego, bo w Atalancie Bergamo także przeważnie zasiada na ławce rezerwowych.

Komentarze

Comments 2 comments

Pomijając to, ze trollujesz na każdym kroku to zacząłeś mega słaby poziom tego trollingu stosować. Kibic Interu wypowiadający się o bramkarzach ? Przecież to jest strzał w kolano 😂😂😂😂😂😂😂