Milan straci ważnego zawodnika, Diaz wróci do Madrytu

Brahim Diaz
Brahim Diaz fot. PressFocus

Real Madryt podjął już decyzję w sprawie Brahima Diaza. Po sezonie opuści on Milan, gdzie radzi sobie coraz lepiej. Królewscy przygotowują dla niego ofertę nowej umowy.

  • To ostatnie miesiące Brahima Diaza w szeregach Milanu
  • Skrzydłowy po sezonie wróci do Realu Madryt
  • Królewscy przygotowują dla niego nową umowę

Diaz wraca do Hiszpanii

Real Madryt wykupił Brahima Diaza z Manchesteru City w styczniu 2019 roku. W ekipie mistrza Hiszpanii się jednak nie przebił, dlatego latem 2020 roku trafił na wypożyczenie do Milanu. Dla “Rossonerich” zaliczył wiele dobrych występów, dlatego władze klubu zdecydowały się wypożyczyć go na kolejne dwa lata.

Jednokrotny reprezentant Hiszpanii radzi sobie we Włoszech coraz lepiej. Obecnie jest ważnym ogniwem ofensywy Milanu, dlatego sztab szkoleniowy Realu ponownie się nim zainteresował. Uznano, że po sezonie skrzydłowy wróci do Madrytu. Oczywiście Milan miał nadzieję, że uda się zatrzymać go w zespole na stałe.

Królewscy są pod wrażeniem formy Diaza i przygotowują dla niego ofertę nowego kontraktu. Sam zainteresowany nie myśli o przyszłości i skupia się na obecnym sezonie. Milan wciąż gra w Lidze Mistrzów i walczy o zajęcie miejsca w czołowej czwórce Serie A.

Zobacz również: Kibice Milanu nawołują do zwolnienia Piolego

Komentarze