AC Milan złożył propozycję byłemu piłkarzowi Królewskich

Marcelo
Marcelo Pressfocus

Marcelo po 15 latach spędzonych w klubie pożegnał się z fanami Realu Madryt. Królewscy nie zdecydowali się na przedłużenie kontraktu z Brazylijczykiem, który nie zamierza jeszcze kończyć kariery. Dziennikarze ASa poinformowali w niedzielę, że defensor odrzucił ofertę z AC Milanu.

  • Real Madryt nie zdecydował się przedłużać kontraktu z Marcelo, który po 15 latach odchodzi z zespołu
  • Okazję do zakontraktowania Brazylijczyka postanowili wykorzystać włodarze AC Milanu
  • Pierwsza oferta kontraktu została przez 34-latka odrzucona

Zastanawiająca postawa Marcelo

Mimo że w ostatnim sezonie Marcelo sporadycznie pojawiał się na boisku, w swoich składach chętnie widziałoby go wiele europejskich klubów. Media w Hiszpanii informowały, że ambitny plan zakontraktowania zawodnika ma Real Valladolid, którego właścicielem jest Ronaldo. Brazylijczyk chciałby ściągnąć do beniaminka swojego rodaka, który mógłby wówczas dalej występować w La Liga.

As poinformował w niedzielę, że o zakontraktowanie 34-latka stara się AC Milan. Pierwsza oferta mistrzów Włoch została jednak przez Marcelo odrzucona. Rossonerri byłemu już zawodnikowi Królewskich zaproponowali zarobki na poziomie 3 milionów euro netto rocznie. Nie przekonało go to do zaakceptowania propozycji. Brazylijczyk chciałby odgrywać istotną rolę w zespole, a przy konkurencji ze strony Theo Hernandeza mogłoby być o to ciężko.

Zdaniem ASa Milan nie zamierza łatwo się poddawać i planuje poprawienie swojej oferty. Oprócz mistrza Włoch mówi się także o zainteresowaniu ze strony Olympique Marsylii. Biorąc pod uwagę jakość drużyny prowadzonej przez Stefano Pioliego, postawa Marcelo może zastanawiać.

Czytaj dalej: Milan wykupi doświadczonego obrońcę AS Romy

Komentarze