Milan sprzeda Laxalta i Castillejo?

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Nie jest tajemnicą, że Milan chętnie sprzedałby kilku zawodników, którzy dołączyli do drużyny w ubiegłym roku. Jak informuje La Gazzetta dello Sport wśród nich znajdują się Diego Laxalt i Samu Castillejo.

Czytaj dalej…

Laxalt do Milanu trafił za 17 milionów euro z Genoi i w ostatnim sezonie wystąpił w 29 spotkaniach we wszystkich rozgrywkach, w większości wchodząc na boisko z ławki rezerwowych.

Wśród klubów zainteresowanych sprowadzeniem reprezentanta Urugwaju wymienia się Torino i Atalantę, podczas gdy Newcastle United czyniło o niego starania już w styczniu. Według włoskich mediów Rossonerich zadowoli oferta opiewającą na 12 milionów euro.

Z zespołem z San Siro pożegnać się może również Castillejo, którego czeka jednak jeszcze spotkanie z władzami klubu. Niewykluczone bowiem, że trener Marco Giampaolo, który ma wkrótce objąć drużynę Rossonerich, będzie chciał go zatrzymać w zespole.

Gdyby jednak miało dojść do rozstania, to zainteresowana jego pozyskaniem jest Valencia, w której spotkałby się z trenerem Marcelino, z którym współpracował w przeszłości w Villarreal.

Komentarze