Propozycja nowej umowy dla Milana Skriniara

Milan Skriniar
Milan Skriniar Pressfocus

Milan Skriniar w tym sezonie jest jednym z najlepszych zawodników Interu Mediolan. Słowak lideruje formacji obronnej, a do tego strzelił już trzy bramki w lidze. Jak donosi CalcioMercato.com, klub rozpoczął już nim negocjacje w sprawie przedłużenia umowy.

  • Milan Skriniar jest jednym z liderów Interu Mediolan
  • Słowak gra praktycznie wszystko, a do tego strzela bramki
  • Inter chciałby przedłużyć z nim umowę, jednak priorytetem są nowe kontrakty dla Perisicia i Handanovicia

Słowak chciałby pozostać w Mediolanie

Jeszcze nie tak dawno w Mediolanie mówiło się o możliwym odejściu Skriniara do Premier League. Sam zawodnik zdawał się być zainteresowany takim kierunkiem. Z klubu odszedł jednak Antonio Conte, a pozycja Słowaka w zespole umocniła się. Do tego stopnia, że Inter chciałby przedłużyć z nim kontrakt na dużo lepszych warunkach, aniżeli ma teraz. 

Obrońcę ceni bardzo trener Simone Inzaghi, który nie wyobraża sobie funkcjonowania formacji defensywnej bez niego. Słowak w tym sezonie wystąpił już w 32 meczach i zanotował aż cztery bramki. Jak na środkowego obrońcę, wynik ten robi wrażenie. Jego kontrakt wygasa jednak już w czerwcu 2023 roku, a wiele klubów chętnie widziałoby go w swoich szeregach. Słowak prawdopodobnie chce pozostać na Giuseppe Meazza. Odbyły się już zresztą nieformalne rozmowy w tej sprawie i zasygnalizował on chęć, by usiąść do negocjacji.

Rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu 27-latka zostały na razie odroczone, bo priorytetem dla władz klubu jest zatrzymanie Ivana Perisicia i Samira Handanovicia. Umowy obu zawodników wygasają wraz z końcem tego sezonu.

Czytaj też: Inter chce piłkarza Chelsea. Bayern i Barcelona również

Komentarze

Comments 2 comments