PSG nie zamierza czekać do lata. Inter otrzyma ofertę

Milan Skriniar
Milan Skriniar fot. PressFocus

Milan Skriniar jasno zakomunikował, że nie zamierza przedłużać wygasającego kontraktu z Interem Mediolan. Niewykluczone, że przenosiny Słowaka do Paris Saint-Germain zostaną sfinalizowane już zimą. Na takie rozwiązanie liczą oba kluby – informuje TUTTOmercatoWEB.com.

  • Milan Skriniar nie przedłuży kontraktu z Interem Mediolan
  • “Nerrazzuri” planują pozbyć się Słowaka już zimą
  • Paris Saint-Germain złoży niebawem ofertę transferu

Przyspieszona przeprowadzka Skriniara

Inter Mediolan od kilku miesięcy intensywnie pracował nad nowym kontraktem Milana Skriniara. Latem kolejne oferty składało za niego Paris Saint-Germain, lecz “Nerrazzuri” byli przekonani, że uda się dojść do porozumienia w sprawie dalszej współpracy. Paryżanie nie ustępowali i w dalszym ciągu kusili Słowaka ogromnymi pieniędzmi. Finalnie zdecydował się on opuścić szeregi wicemistrza Włoch, o czym poinformował za pośrednictwem swoich agentów.

Nie jest tajemnicą, że Skriniar porozumiał się już z francuskim gigantem w sprawie warunków umowy. Są one zdecydowanie korzystniejsze, niż te proponowane przez ekipę z Mediolanu.

Inter nie chce stracić lidera defensywy za darmo, dlatego stara się sprzedać go już w trakcie styczniowego okienka. Oczekuje około 20 milionów euro, podczas gdy Paris Saint-Germain zamierza zaoferować 15 milionów euro. Propozycja transferu pojawi się na stole działaczy Interu Mediolan już w piątek.

Oba kluby są nastawione na sfinalizowanie transakcji w ciągu najbliższych dni, zatem możemy spodziewać się przyspieszonej przeprowadzki Skriniara do Paryża. To ogromne wzmocnienie Francuzów przed walką o Ligę Mistrzów, która w obecnym sezonie zapowiada się bardzo emocjonująco. W 1/8 finału Champions League PSG zagra z Bayernem Monachium.

Zobacz również: Dybala spanikował? “Wielu z nas było zaskoczonych”

Komentarze