Milan sięgnie po napastnika Chelsea? Już wcześniej się nim interesował

Armando Broja
Armando Broja fot. Imago/NurPhoto

Milan rozgląda się za nowym napastnikiem, który będzie rywalizował z Olivierem Giroudem. Na celowniku znalazł się Armando Broja, którym Rossoneri interesowali się już wcześniej. Chelsea jest otwarta na sprzedaż Albańczyka.

  • Milan szuka napastnika do rywalizacji z Olivierem Giroudem
  • Jedną z opcji stał się Armando Broja
  • Napastnik nie ma przyszłości w ekipie Chelsea

Kolejny transfer Milanu z Chelsea?

Milan bardzo aktywnie działa na letnim rynku transferowym. Finalizuje kolejne wzmocnienia, choć wciąż kadra zespołu ma swoje braki. Priorytetem na najbliższe tygodnie jest znalezienie nowego napastnika, który będzie rywalizował o miejsce w wyjściowym składzie z Olivierem Giroudem. Włosi ponownie zainteresowali się jednym z graczy Chelsea.

Tego lata na San Siro trafiło już dwóch piłkarzy The Blues – Christian Pulisic oraz Ruben Loftus-Cheek. Niewykluczone, że dołączy do nich także Armando Broja. Według doniesień “Tuttosport”, Chelsea nie wiąże przyszłości z albańskim napastnikiem i chętnie go sprzeda. Milan już jakiś czas temu wykazywał zainteresowanie przeprowadzeniem takiego ruchu.

Pod znakiem zapytania stoi dyspozycja fizyczna 21-latka, który nie wrócił jeszcze do gry po kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych. Doszło do niej w grudniu zeszłego roku. Milan zaproponuje Chelsea wypożyczenie z opcją wykupu.

Zobacz również: Milan przyznaje się do błędu. Stracił cierpliwość do transferowej pomyłki

Komentarze