Milan rozważa złożenie ostatecznej oferty Club Brugge

Charles De Ketelaere
Charles De Ketelaere fot. PressFocus

AC Milan według najnowszych informacji CalcioMercato.com i Sky Sport Italia może złożyć ostatnio ofertę w sprawie Charlesa De Ketelaere. Mistrzowie Serie A są podobno gotowi zaproponować 32 miliony euro za 21-latka.

  • AC Milan jest w trakcie negocjowania transferu z udziałem Charlesa De Ketelaere
  • Club Brugge odrzucił ostatnią propozycję Rossonerich, ale włoski klub się nie poddaje
  • CalcioMercato.com i Sky Sport Italia podają, że Milan jest gotowy zaoferować 35 milionów euro

Milan walczy, aby dopiąć swego

AC Milan na razie nie rozpieszcza swoich kibiców w trakcie trwającego okna transferowego. Ostatnio dużo spekulowano o transferze Charlesa De Ketelaere, ale włoski klub nie potrafi dojść do porozumienia ze sternikami Club Brugge w sprawie transferu.

Negocjacje w sprawie transakcji ciągną się od miesięcy. Można było przypuszczać, że wizyta dyrektorów Rossonerich Paolo Maldiniego i Frederica Massary przyspieszy finalizację transakcji. Tak się jednak nie stało.

Milan ostatnio zaproponował 30 milionów euro plus dwa miliony euro w formie bonusów. Niemniej nie znalazło to uznania w oczach sterników klubu z Belgii. Club Brugge oczekuje uparcie 35 milionów euro.

CalcioMercato.com i Sky Sport Italia podają natomiast, że mistrzowie Serie A są gotowi na to, aby przystać na warunki Belgów. Jednocześnie Rossoneri są gotowi na to, aby zaproponować oczekiwaną przez Club Brugge sumę pieniędzy.

Jasne jest natomiast, że De Ketelaere jest zdecydowany na dołączenie do Milanu. Włoski klub według różnych wieści wydaje się pewny, że prędzej, czy później sfinalizuje transfer z udziałem 21-letniego piłkarza.

Czytaj więcej: Milan wciąż bez porozumienia z Club Brugge, ale obie strony dobrej myśli ws. transferu

Komentarze

Na temat “Milan rozważa złożenie ostatecznej oferty Club Brugge