Milan przedłużył współpracę ze sponsorem. Świetne warunki finansowe

AC Milan
AC Milan PressFocus

Emirates i Milan przedłużyli swoją współpracę, która trwa już od ponad 15 lat. Logo linii lotniczych pozostanie na koszulce “Rossonerich”, a także w widocznych miejscach na San Siro.

  • Milan powiadomił o kontynuowaniu współpracy z firmą Emirates
  • Wartość kontraktu sponsorskiego wzrośnie z 14 mln euro do 30-35 mln euro
  • Przedstawiciele “Rossonerich” złożyli wizytę w siedzibie Emirates Group w Dubaju

Milan i Emirates dogadali się ws. kontynuowania współpracy

AC Milan za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej poinformował o przedłużeniu kontraktu sponsorskiego z firmą Emirates. Na mocy nowego porozumienia “Rossoneri” będą inkasowali 30-35 milionów euro rocznie. Warto dodać, że wcześniej włoski klub w ramach umowy sponsorskiej otrzymywał od linii lotniczych ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich około 14 milionów euro. Oba podmioty współpracują ze sobą już od ponad piętnastu lat.

Jesteśmy bardzo dumni z przedłużenia naszego partnerstwa z Emirates i umocnienia relacji z największą linią lotniczą na świecie. Podobnie jak Emirates, również AC Milan chce wzmocnić więź ze swoją globalną publicznością. To, że możemy to robić u boku marki, która jest w stanie połączyć cały świat ze swojej siedziby w Dubaju, napawa nas ogromną dumą. Dzięki tej umowie związek Milanu i Emirates będzie trwał przez prawie dwie dekady, co pokazuje, jak silna i głęboka jest nasza niezwykła współpraca – powiedział jeden z dyrektorów “Rossonerich”, Casper Stylsvig.

Włoska drużyna przebywa w Dubaju na zgrupowaniu, dlatego przy okazji złożyła wizytę w siedzibie Emirates Group. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Stefano Pioli, Zlatan Ibrahimović czy Mike Maignan.

Milan na półmetku sezonu jest wiceliderem tabeli Serie A. Popularni “Rossoneri” tracą osiem punktów do Napoli, które zajmuje pozycję lidera. Zespół z San Siro liczy na obronienie tytułu mistrzowskiego.

Komentarze