Problemy Lazio. Milan ruszył po ich cel transferowy

Luca Pellegrini
Luca Pellegrini IMAGO / ZUMA Wire

Milan rozpoczął rozmowy z Juventusem w sprawie Luci Pellegriniego – informuje Alfredo Pedulla. Włoski defensor w drużynie prowadzonej przez Stefano Piolego miałby zastąpić odchodzącego Fode Ballo-Toure. 24-latek jest również postrzegany jako cel transferowy Lazio, ale ich opieszałość sprawiła, że faworytem do pozyskania tego zawodnika są właśnie “Rossoneri”.

  • Luca Pellegrini znalazł się na celowniku Milanu
  • “Rossoneri” prowadzą już rozmowy z Juventusem
  • 24-latek jest również celem transferowym Lazio

Luca Pellegrini wybierze Milan?

Luca Pellegrini drugą część minionej kampanii spędził na wypożyczeniu w Lazio. Na boisku w koszulce “Biancocelestich” pojawiał się sporadycznie, ale Maurizio Sarri wiąże z nim przyszłość. Problemem stołecznego klubu jest ich opieszałość, bowiem zawodnik znajduje się teraz bliżej Milanu – informuje Alfredo Pedulla.

Zarząd “Rossonerich” przyspieszył prace nad transferem włoskiego lewego defensora i przeprowadził już rozmowy z Juventusem dotyczące transferu. Na ten moment nie wiadomo jednak czy będzie to definitywny, czy tylko wypożyczenie.

Luca Pellegrini jest postrzegany przez Milan jako idealny zmiennik Theo Hernandeza, czyli następca Fode Ballo-Toure. Senegalski defensor lada moment opuści Mediolan, ale wciąż nie wiadomo, w którym kierunku podąży. Zawodnik bowiem znajduje się na celowniku Fulham oraz Bologni.

Sprawdź także: AS Roma ze stanowczą odpowiedzią na zakusy Interu Mediolan

Komentarze