Bramkarz Milanu podpisze nowy kontrakt?

Antonio Mirante
Antonio Mirante PressFocus

Kontrakt Antonio Mirante z Milanem wygasa wraz z końcem czerwca. Jak donosi Nicolo Schira, obie strony rozpoczęły rozmowy dotyczące pozostania 39-latka na San Siro. Nowa umowa oferowana przez półfinalistów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów ma obowiązywać do końca przyszłego sezonu.

  • Antonio Mirante pełni marginalną rolę w Milanie
  • Kontrakt 39-latka wygasa wraz z końcem czerwca
  • Jednak władze “Rossonerich” zaproponują bramkarzowi nową umowę

Rozmowy Milanu z Antonio Mirante

Antonio Mirante spędził w Milanie dwa sezony. Bramkarz został sprowadzony do klubu w trybie natychmiastowym, kiedy w ubiegłej kampanii kontuzji nabawił się Mike Maignan. Jednak Włoch jeszcze nie miał okazji zadebiutować w koszulce “Rossonerich” w oficjalnym spotkaniu. Kontrakt 39-latka wygasa wraz z końcem czerwca, ale półfinaliści tegorocznej edycji Ligi Mistrzów wiążą z nim przyszłość.

Z informacji przekazanych przez Nicolo Schirę, szefostwo Milanu prowadzi właśnie rozmowy z Antonio Mirante dotyczące nowej umowy. Oferowany kontrakt 39-latkowi ma obowiązywać do końca przyszłego sezonu. Jest duża szansa, że Włoch pozostanie na San Siro i właśnie tutaj zakończy piłkarską karierę.

Antonio Mirante w przeszłości reprezentował barwy takich klubów jak Roma, Sampdoria, Bologna, Crotone, czy Parma. To właśnie w tym ostatnim klubie spędził najwięcej czasu i przeżywał najlepszy okres w swojej karierze. Łącznie w koszulce popularnych “Crociatich” rozegrał 208 spotkań, w których zachował 61 czystych kont.

Sprawdź także: Brazylijski talent trafi do Lazio?

Komentarze