Milan pracuje nad transferem skrzydłowego. Ma dużą konkurencję

Samuele Chukwuemeke
Samuele Chukwuemeke fot. Imago/ZUMA Wire

Samuel Chukwueze to jeden z zawodników, który znajduje się na liście życzeń Milanu. Włoski gigant pracuje nad tym transferem, natomiast musi mierzyć się z poważną konkurencją. W swoich szeregach skrzydłowego widzą także kluby z Premier League.

  • Samuel Chukwueze jest kandydatem do wzmocnienia ofensywy Milanu
  • Villarreal chce za swojego skrzydłowego około 30 milionów euro
  • Chukwueze cieszy się również zainteresowaniem ekip z Premier League

Rossoneri pracują nad wzmocnieniem

Po sezonie 2022/2023 Milan stracił Brahima Diaza, który wrócił do Realu Madryt. Na rynku transferowym rozgląda się za wzmocnieniami ofensywy. Oprócz napastnika, celem jest pozyskanie także nowego skrzydłowego. Jednym z głównych kandydatów stał się Samuel Chukwueze, który ma za sobą bardzo dobre miesiące.

24-latek stał się wyróżniającym zawodnikiem na tle całej La Ligi. Na przestrzeni całego sezonu zgromadził 13 bramek oraz 11 asyst, czym zapracował na zainteresowanie ze strony gigantów. Milan pracuje nad sfinalizowaniem transferu, za który musiałby zapłacić około 30 milionów euro.

Nie jest to wysoka kwota, natomiast Rossoneri chcieliby wynegocjować jeszcze niższą. Kontrakt reprezentanta Nigerii obowiązuje tylko do 30 czerwca 2024 roku. Włoski gigant musi się spieszyć, gdyż na radarach zawodnika mają także ekipy z Premier League.

Zobacz również: Juventus zadecydował w sprawie Pogby. Obietnica dla agenta

Komentarze