Milan pochwalił się zatrzymaniem swojej młodej gwiazdy

Pierre Kalulu
Pierre Kalulu Pressfocus

Milan poinformował, że nowym kontraktem z klubem związał się Pierre Kalulu. Francuski stoper ma zostać w Mediolanie przez najbliższe pięć lat.

  • Milan ma dobrą wiadomość dla swoich kibiców
  • Kontrakt z klubem przedłużył Pierre Kalulu
  • Francuz to ważne ogniwo w drużynie Stefano Pioliego

Kalulu na dłużej w Milanie

Milan ma jasno określoną politykę budowania kadry. Do klubu mają trafiać diamenty, które następnie będą szlifowane przez Stefano Pioliego. Jednym z takich graczy jest Pierre Kalulu, który przeniósł się do Mediolanu dwa lata temu. Wówczas mistrz Włoch zapłacił Lyonowi nieco ponad milion euro za francuskiego stopera, który przez portal Transfermarkt wyceniany jest aktualnie na 35 milionów euro. Kalulu to filar Milanu, dla którego rozegrał już 75 meczów (dwa gole i cztery asysty). Klub nagrodził 22-latka nowym kontraktem. Poprzedni obowiązywał jeszcze przez trzy lata. Aktualna umowa ważna jest do 30 czerwca 2027 roku.

Czuję się tutaj bardzo dobrze. Jesteśmy jak rodzina. Po wygraniu scudetto można być jeszcze bardziej dumny i zaszczyconym grą w tych barwach. Jestem bardzo zadowolony. Czuje wielkie wsparcie ze strony kibiców. Czuję się kochany i dzięki temu jestem bardzo spokojny i pozytywnie nastawiony – powiedział Kalulu.

Zawsze będzie dla mnie bardzo ważną osobą, bo jako pierwszy na mnie postawił i pozwolił zagrać na poziomie profesjonalistów. Dzięki niemu można się piłkarsko bardzo rozwinąć, można porozmawiać także o życiu prywatnym i o problemach, jest bardzo pomocny – rzekł francuski stoper na temat Stefano Pioliego.

Czytaj także: Istotna zmiana w zarządzie mistrza Włoch

Komentarze

Comments 5 comments

To ja impotent. Nadal bredzę. Nie mam swojego życia dlatego ciągle piszę durne komentarze. Chorobliwie szukam atencji, bo żadna dziewczyna ani chłopak mnie nie chcieli. Nawet mój pies by mnie nie kochał. Pozdrawiam fanów serie A. Będę tu bredził aż do śmierci