Milan planuje kształt ofensywy. Gwiazdor Eintrachtu alternatywą

Brahim Diaz
Brahim Diaz fot. PressFocus

Milan planuje transfery pod kątem nadchodzącego sezonu. Łączony w ostatnich dniach z przeprowadzką na San Siro Daichi Kamada jest traktowany jedynie jako alternatywa. Głównym celem jest pozyskanie Brahima Diaza w ramach transferu definitywnego – donosi “La Gazzetta dello Sport”.

  • Władze Milanu zamierzają negocjować z Realem Madryt warunki wykupu Brahima Diaza
  • Daichi Kamada jest w Mediolanie traktowany jako alternatywa dla Hiszpana
  • Reprezentant Japonii będzie latem dostępny w ramach wolnego transferu

Japończyk alternatywą dla Rossonerich

Przedstawiciele Milanu zamierzają niebawem przystąpić do negocjacji z Realem Madryt. Tematem będzie transfer definitywny wypożyczonego Brahima Diaza, który w obecnym sezonie znacząco poprawił swoją dyspozycję i wyrósł na jedną z gwiazd zespołu. Trudno w tej chwili przewidywać, jakie nastawienie do swojego zawodnika będą mieć Królewscy. Jeśli nie zamierzają wiązać z nim przyszłości, Rossoneri spróbują porozumieć się w kwestii stałej przeprowadzki Hiszpana.

Media szacują, że kwota ewentualnego transferu Diaza może wynieść nawet 30 milionów euro. W ostatnich dniach Milan był natomiast łączony z innym ofensywnym pomocnikiem. Daichi Kamada latem odejdzie z Eintrachtu Frankfurt i marzy o kontynuowaniu swojej kariery w Serie A.

Włoski gigant rozważa pozyskanie reprezentanta Japonii, natomiast będzie on traktowany jedynie jako alternatywa w przypadku nieudanych negocjacji z Realem Madryt.

Kontrakt Kamady z Eintrachtem wygasa po sezonie. Oznacza to, że będzie on dostępny w ramach wolnego transferu. Ten ruch z pewnością pochłonąłby mniejsze pieniądze, niż pozyskanie Diaza.

Zobacz również: Spalletti podjął decyzję. Napoli szuka następcy

Komentarze