Milan planuje kolejne ruchy. Chce wzmocnić kilka pozycji

Stefano Pioli
Stefano Pioli fot. Imago/Marco Canoniero

Milan dokonał już tego lata wielu ruchów na rynku transferowym. Na tym nie koniec, gdyż planuje wzmocnienia kolejnych pozycji. Priorytetem jest znalezienie nowego napastnika.

  • Milan planuje wzmocnić jeszcze kilka pozycji
  • Priorytetem jest znalezienie nowego napastnika
  • Rossoneri chcą także zasilił ławkę rezerwowych

Ambitne plany ekipy Stefano Piolego

Tego lata Milan imponuje na rynku transferowym. Ściąga zawodników, dzięki którym może być traktowany jako jeden z głównych faworytów do wygrania mistrzowskiego tytułu. Pieniądze zarobione na rekordowej sprzedaży Sandro Tonalego zostały przeznaczone na takie nazwiska, jak Christian Pulisic, Samuel Chukwueze, Ruben Loftus-Cheek czy Noah Okafor.

Na tym nie koniec, gdyż Rossoneri chcą jeszcze wzmocnić kilka pozycji. Priorytetem jest znalezienie nowego środkowego napastnika, który będzie rywalizował o miejsce w składzie z Oliverem Giroudem. Okafor nie jest typem bramkostrzelnego snajpera i zapewne będzie najczęściej wykorzystywany na skrzydle.

W planach Milanu jest także ściągnięcie zmiennika dla Theo Hernandeza oraz środkowego obrońcy. W przypadku ewentualnej sprzedaży Rade Krunicia, na San Siro zamelduje się jeszcze jeden środkowy pomocnik.

Zobacz również: Mancini: myślałem o odejściu od miesięcy

Komentarze