Pioli po kolejnym teście na koronawirusa. Klub wydał oświadczenie w sprawie

Stefano Pioli
Stefano Pioli fot. Grzegorz Wajda

Stefano Pioli będzie mógł poprowadzić z ławki AC Milan w czwartkowym starciu w Lidze Europy przeciwko Celtikowi FC. Włoski trener miał negatywny test na obecność COVID-19, co sprawia, że ekipa z miasta mody odzyskała swojego szkoleniowca na kluczowy bój w europejskich pucharach.

Czytaj dalej…

AC Milan z ekipą ze Szkocji zmierzy się w roli gospodarza. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 18:55. Tymczasem oficjalna strona internetowa Rossonerich przekazała wiadomość na temat stanu zdrowia trenera.

“AC Milan ogłasza, że ​​trener Stefano Pioli i jego zastępca Giacomo Murelli uzyskali wynik negatywny po wczorjaszym teście na koronawirusa” – brzmi oficjalny komunikatu przedstawiciela Serie A.

“Pioli i Murelli poprowadzić dzisiaj trening z drużyną, a jutro wieczorem zasiądą na ławce rezerwowych, mogąc prowadzić zespół w meczu Milanu z Celtikiem” – czytamy dalej.

Przypomnijmy, że w ostatnich spotkaniach rola opiekuna mediolańskiej ekipy zza linii bocznej przypadła Danielowi Bonerze. Bilans tych meczów nie był zły, bo we włoskiej ekstraklasie Milan zaliczył dwa zwycięstwa, a w Lidze Europy zremisował na wyjeździe z Lille OSC.

Komentarze