Milan otrzymał ofertę za niewypał transferowy. Rozstanie po roku?

Charles De Ketelaere
Charles De Ketelaere fot. Imago/NurPhoto

Charles De Ketelaere ma za sobą fatalny sezon, w trakcie którego nie zdobył ani jednej bramki. Milan jest otwarty na sprzedaż belgijskiego pomocnika. Do klubu wpłynęła za niego interesująca oferta.

  • Charles De Ketelaere trafił do Milanu za 35,5 miliona euro
  • Po zaledwie jednym sezonie władze klubu mają świadomość, że te pieniądze mogły zostać wyrzucone w błoto
  • Rossoneri rozważają przyjęcie oferty za belgijskiego pomocnika

De Ketelaere zmarnował jedyną szansę?

W 2022 roku Charles De Ketelaere przybywał do Milanu z łatką wielkiego talentu i nadziei belgijskiej piłki. Rossoneri wygrali o niego zaciętą rywalizację, płacąc aż 35,5 miliona euro. Po zaledwie roku do ofensywnego pomocnika można powoli przyklejać inną łatkę, dużo bardziej negatywną. 22-latek zawiódł oczekiwania, nie zdobywając ani jednej bramki w 40 występach.

Władze Milanu mają świadomość, że De Ketelaere być może trafił do złego otoczenia, w którym nie zdoła się odpowiednio rozwinąć. Zdecydowano zatem, że w przypadku interesującej oferty rozważą sprzedaż po zaledwie rocznej współpracy. Może to być bowiem jedyna okazja, aby odzyskać większość zainwestowanych pieniędzy.

Portal MilanNews donosi, że włoski gigant otrzymał atrakcyjną propozycję za De Ketelaere. Największe zainteresowanie generuje on w Premier League oraz Ligue 1. Niewykluczone, że obie strony błyskawicznie się rozstaną.

Zobacz również: Były szef Juventusu się doigrał

Komentarze