Oficjalnie: Ibrahimovic z pozytywnym testem na COVID-19

Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

AC Milan oficjalnie poinformował, że Zlatan Ibrahimović miał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Reszta zawodników teamu z Lombardii miała natomiast wyniki negatywne.

Czytaj dalej…

AC Milan zareagował na doniesienia Corriere della Sera, która jako pierwsza podała, że były reprezentant Szwecji zaraził się “nieszczęsnym patogenem”. 38-latek nie będzie mógł zatem zagrać w dzisiejszym boju Rossonerich przeciwko norweskiemu Bodo/Glimt.

Ibrahimovic jest drugim po Leo Duarte piłkarze Rossonrich, który w ostatnim czasie miał pozytywny wynik testu na COVID-19.

“AC Milan informuje, że Zlatan Ibrahimovic uzyskał pozytywny wynik testu na wymaz przed dzisiejszym spotkaniem Milan – Bodo/Glimt. Poinformowaliśmy odpowiednie służby sanitarne o tym fakcie. Zawodnik natychmiast został odesłany na domową kwarantannę” – czytamy w oświadczeniu klubu z Mediolanu.

Dodajmy, że pierwszy gwizdek sędziego w dzisiejszym starciu w ramach III rundy eliminacji do fazy grupowej Ligi Europy zaplanowany jest na 20:30. Dodajmy, że przeciwnik Milanu jest liderem ligi norweskiej.

Komentarze