Milan odwołał spotkanie z pomocnikiem Chelsea. Zmiana planów?

Milan
Milan fot. PressFocus

Ruben Loftus-Cheek był głównym kandydatem do wzmocnienia środka pola Milanu. Po zmianach w zarządzie klubu zaplanowane spotkanie w sprawie transferu Anglika zostało odwołane. To sugeruje, że Rossoneri mogą ostatecznie skupić się na innych opcjach.

  • Ruben Loftus-Cheek był od pewnego czasu łączony z przeprowadzką do Milanu
  • Po zmianach w zarządzie poniedziałkowe spotkanie z zawodnikiem zostało odwołane
  • Chelsea pragnie doprowadzić do rozstania z Anglikiem

Na kogo polują Rossoneri?

Po awansie do Ligi Mistrzów Stefano Pioli wskazał cztery pozycje, które wymagają latem wzmocnień. Wśród nich jest środek pola, któremu brakuje głębi. Głównym kandydatem do przeprowadzki do Mediolanu stał się Ruben Loftus-Cheek, który nie jest w stanie wywalczyć sobie miejsca w składzie Chelsea.

Milan konsekwentnie pracował nad tym transferem i był nawet umówiony na spotkanie z samym zawodnikiem. Ogromne zamieszanie wywołała natomiast decyzja o zwolnieniu Paolo Maldiniego, pełniącego rolę dyrektora technicznego. Po zmianach w zarządzie zaplanowana rozmowa z Loftusem-Cheekiem została odwołana.

Te działania sugerują, że Rossoneri mogą ostatecznie zrezygnować z transferu Anglika i skupić się na innych celach. “Tuttosport” nie wskazuje jasno, czy włoski gigant będzie chciał wrócić do tego tematu w przyszłości.

Zobacz również: Na kogo postawi Inzaghi? Sky prognozuje jedenastkę Interu na finał Ligi Mistrzów

Komentarze