Milan odrzuca ofertę PSG za Leao

Rafael Leao
Rafael Leao PressFocus

Według La Gazzetty dello Sport PSG przygotowało ogromną sumę za jedną z gwiazd Milanu, Rafaela Leao. Zarówno włodarze klubu z Mediolanu, jak i sam zawodnik wydają się być niewzruszeni i wszystko wskazuje na to, że portugalski skrzydłowy pozostanie wierny ekipie z San Siro.

  • PSG jest gotowe zapłacić 70 milionów euro za Rafaela Leao
  • W Paryżu skrzydłowy mógłby zarabiać nawet 6 milionów euro za sezon
  • Portugalczyk jest zdecydowany na pozostanie w Mediolanie

Rossoneri nie chcą sprzedawać swojej gwiazdy

Środki, którymi dysponuje PSG, pozwalają paryskiemu klubowi na przekonanie do swojej oferty prawie każdego piłkarza na świecie. Wydaje się jednak, że tym razem francuski potentat będzie musiał obejść się smakiem.

Na liście życzeń lidera Ligue 1 znalazł się Rafael Leao z Milanu. Jorge Mendes, agent piłkarza, ma na stole ofertę opiewającą na kwotę 70 milionów euro. Sam zawodnik w Paryżu mógłby liczyć na zarobki rzędu 6 milionów za rok gry.

Według włoskich mediów Rossoneri nie zamierzają zgodzić się na ten transfer. Paolo Maldini i Frederic Massara nie tylko nie planują sprzedaży Leao, ale chcą zaproponować mu przedłużenie obecnego kontraktu do 2026 roku. Sam zawodnik również nie wyraża chęci odejścia, czuje się dobrze w Mediolanie i jest jednym z kluczowych zawodników.

Rafael Leao występuje w Milanie od 2019 roku, kiedy przeniósł się do Włoch z LOSC Lille. W obecnym sezonie zagrał łącznie w 32 spotkaniach, strzelając 11 goli i zaliczając sześć asyst.

Czytaj także: Kessie zdecydował się na ruch do La Liga

Komentarze

Comments 2 comments