AC Milan postara się zatrzymać gwiazdę linii pomocy

Sandro Tonali
Sandro Tonali Imago/Marco Caniero

Mimo rozczarowującego sezonu w wykonaniu AC Milanu, Sandro Tonali cieszy się sporym zainteresowaniem na rynku transferowym. Dziennikarze La Gazzetta dello Sport przekazali, że Rossoneri za wszelką cenę postarają się zatrzymać pomocnika. 

  • Sandro Tonali ma za sobą bardzo udaną kampanię w barwach AC Milanu
  • Włoch cieszy się sporym zainteresowaniem, zwłaszcza ze strony klubów z Premier League
  • Rossoneri nie planują sprzedaży pomocnika bez względu na wysokość ofert, które nadejdą

Milan nie rozważa sprzedaży Sandro Tonaliego

AC Milan zakończył rozczarowujący sezon 2022/23 bez żadnego trofeum, jednak wartość rynkowa Sandro Tonaliego stale rośnie. Pomocnik był jednym z najjaśniejszych punktów Rossonerich w zakończonej kampanii i może pochwalić się niezłymi liczbami. W 48 meczach zanotował on dwa gole i 10 asyst. 

Włoch znalazł się na celowniku topowych zespołów, zwłaszcza z Premier League. Według dziennikarzy z La Gazzetta dello Sport do Milanu latem na pewno wpłynie wiele ofert za 23-latka. 

Rossoneri nie wyobrażają sobie utraty pomocnika, dlatego nie zamierza nawet wysłuchiwać za niego ofert. Włoch wyceniany jest na 50 milionów euro, a jego umowa ważna jest jeszcze do końca czerwca 2027 roku. Tonali ma znakomite relacje z władzami klubu i wydaje się, że mimo ogromnego zainteresowania, nie rozważa on nawet odejścia z Milanu.

Komentarze