Milan nie sprzeda defensora. Bayern obejdzie się smakiem

Pierre Kalulu
Pierre Kalulu fot. Imago/IPA Sport

Pierre Kalulu znalazł się na celowniku Bayernu Monachium. Milan nie zamierza się jednak pozbywać defensora, który w sezonie 2023/2024 ma być jedną z najważniejszych postaci całego zespołu.

  • Pierre Kalulu stał się celem transferowym Bayernu Monachium
  • Milan nie zamierza rozstawać się z utalentowanym defensorem
  • Stefano Pioli zawetuje odejście Francuza, jeśli tylko pojawi się oferta

Rossoneri nie chcą się osłabiać

Po rekordowej sprzedaży Sandro Tonalego Milan przystąpił do intensywnej pracy nad wzmocnieniami. Na San Siro nie brakuje nowych twarzy. Tego lata do drużyny dołączyli między innymi Christian Pulisic, Samuel Chukwueze, Ruben Loftus-Cheek, Tijanni Reijnders czy Noah Okafor. Ekipa Stefano Piolego dobrze rozpoczęła sezon ligowy i chce kontynuować korzystną passę.

Rossoneri na pewno nie zamierzają się już osłabiać. Bayern Monachium wytypował Pierre’a Kalulu, jako jednego z kandydatów do zastąpienia Benjamina Pavarda. Francuz wyróżnia się wszechstronnością, bowiem z powodzeniem może występować na środku, jak i na boku defensywy. Niewykluczone, że Bawarczycy złożą ofertę, natomiast najprawdopodobniej spotkają się z odmową.

Kalulu jest bardzo ważnym elementem zespołu. Stefano Pioli nie chce się z nim rozstawać i zawetuje jego transfer. Rozstanie będzie możliwe jedynie w przypadku lukratywnej propozycji ze strony Bayernu Monachium.

Zobacz również: Inzaghi zadowolony z początku sezonu. “Chłopcy byli genialni”

Komentarze