Milan może ruszyć po napastnika Arsenalu

Folarin Balogun
Folarin Balogun Pressfocus

Dziennikarze spodziewali się, że Folarin Balogun po znakomitym sezonie na wypożyczeniu w Stade de Reims wróci do Arsenalu, żeby walczyć o miejsce w wyjściowym składzie. Możliwy jest jednak scenariusz, zgodnie z którym napastnik przeniesie się do Serie A. Daniele Longo przekazał, że kontakt z otoczeniem zawodnika nawiązał Milan.

  • Folarin Balogun znalazł się w orbicie zainteresowań AC Milanu
  • Arsenal planował włączyć go do kadry na nowy sezon jednak pozostaje otwarty na możliwość sprzedaży napastnika
  • Kanonierzy oczekują za 21-latka 30 milionów euro. Milan może spodziewać się konkurencji w postaci RB Lipsk

Balogun na liście życzeń AC Milan

21 trafień w 37 spotkaniach i wiele nagród dla MVP meczu. Folarin Balogun zrobił ogromny krok w rozwoju i wiele wskazywało na to, że po powrocie z wypożyczenia ze Stade de Reims powalczy o miejsce w kadrze Arsenalu. Klub może mieć jednak względem niego inne plany.

Daniele Longo przekazał, że przychylnym okiem na snajpera spoglądają działacze AC Milanu. Klub ma problem w formacji ataku i chciały sprowadzić w letnim okienku transferowym zawodnika, który zagwarantuje trafienia. Za takiego postrzegają Folarina Baloguna. 

Rossoneri nawiązali już kontakt z otoczeniem piłkarza, który jest otwarty na różne opcje. Arsenal byłby gotowy sprzedać go w przypadku otrzymania oferty na poziomie 30 milionów euro. Innym klubem, który również mocno interesuje się 21-latkiem jest RB Lipsk.

Sprawdź: Legenda odchodzi na emeryturę. Pomógł Genoi wrócić do elity

Komentarze