Milan ma alternatywę dla transferu Sanchesa

Jeremy Veretout
Jeremy Veretout PressFocus

AC Milan rozgląda się za następcę Francka Kessie’go, który po zakończeniu obecnego sezonu ma odejść z klubu. Na celowniku Rossonerich znalazł się kolejny kandydat. Jest nim pomocnik Romy Jeremy Veretout, choć głównym celem transferowym jest inny piłkarz.

  • Franck Kessie z końcem sezonu prawdopodobnie opuści San Siro
  • Głównym kandydatem do jego zastąpienia jest Renato Sanches
  • Alternatywą jest sprowadzenie pomocnika Romy Jeremy’ego Veretout

Jeżeli nie Sanches to Veretout?

Rossoneri przygotowują się już na wypełnienie luki w składzie, która powstanie po odejście Kessiego. Pomocnikowi Milanu z końcem czerwca wygasa obecna umowa i raczej nie zostanie ona przedłużona.

Głównym celem klubu z San Siro pozostaje sprowadzenie pomocnika Lille Renato Sanchesa. Milan o Portugalczyka zabiegał już w trakcie styczniowego okna transferowego, ale obu klubom zabrakło czasu na osiągnięcie porozumienia. Rossoneri chcą wrócić do tematu, ale istnieje również obawa, czy zdołają spełnić oczekiwania finansowe samego zawodnika.

Według informacji La Gazzetta dello Sport, Milan ma na oku również innego kandydata. Jest nim 28-letni pomocnik Romy Jeremy Veretout, który w ostatnim czasie nie może liczyć na regularne występy w drużynie prowadzonej przez Jose Mourinho.

Jeszcze niedawno Francuz był wyceniany na 20 milionów euro, ale cena ta może jeszcze spaść w najbliższych miesiącach, jeżeli były piłkarz Fiorentiny nie będzie otrzymywał kolejny szans.

Zobacz także: Lazio chce obrońcę Milanu

Komentarze