Milan łączony z Bruno Fernandesem

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Milan jest kolejnym klubem, który jest zainteresowany pozyskaniem pomocnika Sportingu Lizbona Bruno Fernandesa. Rossoneri w ramach rozliczenia mogliby zaoferować Andre Silvę.

Czytaj dalej…

Fernandes w ostatnich tygodniach był mocno łączony z przenosinami do Premier League. Jego pozyskaniem zainteresowani byli przedstawiciele Manchesteru United i Tottenhamu Hotspur, ale ostatecznie żaden z tych klubów nie zdecydował się na wyłożenie 70 milionów euro, których oczekiwali za swojego zawodnika Portugalczycy.

Tuttosport informuje, że Milan skontaktował się już z menedżerem zawodnika Miguelem Pinho z zapytaniem o ewentualny transfer. Gazeta informuje również, że do transakcji mógłby zostać włączony Andre Silva, ale Rossoneri nadal musieliby zebrać około 40 milionów euro.

Aby zebrać taką kwotę, Milan musiałby prawdopodobnie zrezygnować z pozyskania napastnika Atletico Madryt Angela Correi, a także sprzedać Suso, którym interesują się Fiorentina i Olympique Lyon.

24-letni Bruno Fernandes ma już doświadczenie z gry we Włoszech, gdzie bronił barw takich klubów jak Novara, Udinese i Sampdoria. W 2017 roku przeniósł się do Sportingu.

Komentarze