Milan kontynuuje negocjacje z weteranem. Obie strony chcą nowej umowy

Olivier Giroud
Olivier Giroud fot. PressFocus

Milan nie odpuszcza w sprawie współpracy z Olivierem Giroudem. W kwietniu dojdzie do kolejnych rozmów dotyczących warunków nowego kontraktu. Obie strony deklarują chęć przedłużenia umowy – informuje “La Gazzetta dello Sport”.

  • Umowa Oliviera Girouda z Milanem obowiązuje do końca sezonu
  • Obie strony pragną kontynuować współpracę
  • W kwietniu dojdzie do kolejnej partii rozmów kontraktowych

Milan walczy o swojego napastnika

Olivier Giroud udowadnia w Milanie, że wciąż może być wartościowym napastnikiem. 36-latek nieustannie gra w wyjściowej jedenastce, a w obecnym sezonie zgromadził we wszystkich rozgrywkach 12 trafień.

Mistrzowie Włoch mają przed sobą szereg kluczowych decyzji. Jedną z nich jest przedłużenie wygasającego latem kontraktu z reprezentantem Francji. Obie strony wykazują chęć kontynuowania współpracy, lecz dotychczas nie doszły do porozumienia. Kością niezgody były niewielkie różnice finansowe. Według mediów chodzi o zaledwie 300 tysięcy euro rocznie.

Władze Milanu się nie poddają i w kwietniu planują kolejną partię rozmów kontraktowych z przedstawicielami napastnika. Umowa miałaby zostać przedłużona o kolejny sezon.

Ofensywa Rossonerich może przejść latem poważną transformację. Zespół opuści Brahim Diaz, który wróci do Realu Madryt. Ponadto, wciąż nieznana jest przyszłość rozchwytywanego Rafaela Leao.

Zobacz również: “Wierzmy w Boga i czekajmy na odpowiedni moment”

Komentarze