Ibrahimovic: Jestem prezydentem, zawodnikiem i trenerem!

Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

AC Milan we wtorkowy wieczór po świetnym widowisku pokonał 4:2 Juventus FC. Po zakończeniu spotkania Zlatan Ibrahimovic zażartował, że jest w ekipie z miasta mody prezydentem, zawodnikiem i trenerem. Dodajmy, że Szwed w starciu ze Starą Damą sam zdobył bramkę, ale też zaliczył asystę.

Czytaj dalej…

Turyński team prowadził 2:0 na San Siro po trafieniach Adriena Rabiota i Cristiano Ronaldo. Mimo wszystko, to gospodarze ostatecznie opuszczali plac gry z tarczą, wygrywając 4:2.

– Jestem stary, to nie jest tajemnica! Wiek to jednak tylko liczba. Pracuję dobrze, uzyskuję dobrą równowagę, grałem dzisiaj więcej niż w ostatnim spotkaniu. Szczerze mówiąc, czuję się dobrze i staram się pomagać zespołowi pod każdym względem – mówił Ibrahimovic przed kamerą DAZN.

Dyrygent na boisku i poza nim

Były reprezentant Szwecji po zejściu z boiska zaczął dyrygować zawodnikami, przekazując im swoje wskazówki. Po zakończeniu meczu piłkarz odniósł się tego.

– Jestem prezydentem, zawodnikiem i trenerem! Jedynym minusem jest to, że zarabiam tylko za bycie piłkarzem! Gdybym był tu od pierwszego dnia sezonu, wygralibyśmy mistrzostwo Serie A – przekonywał “Ibra”.

Dodajmy, że w tabeli włoskiej ekstraklasy Rossoneri plasują się aktualnie na piątym miejscu, legitymując się bilansem 49 punktów na koncie.

Komentarze