Ibrahimovic: Dopiero się rozgrzewam

Zlatan Ibrahimović
Zlatan Ibrahimović fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

W piątkowy wieczór AC Milan zremisował na swoim stadionie z Atalantą BC w meczu 36. kolejki włoskiej ekstraklasy. Tymczasem dzisiaj Zlatan Ibrahimovic w materiale wideo opublikowanym na łamach Twittera zasugerował, że w kolejnej kampanii nadal może bronić barw teamu z miasta mody.

Czytaj dalej…

Szwedzki napastnik ma umowę z klubem z Lombardii ważną do końca sezonu. Wiele wskazywało ostatnio na to, że “Ibra” rozstanie się po zakończeniu rozgrywek Serie A z Milanem, kontynuując karierę w szwedzkim Hammarbuy IF, którego jest zresztą właścicielem. Tymczasem ziarno niepewności w kontekście swojej przyszłości zasiał sam zainteresowany.

– Myślisz, że skończyłem, że moja kariera wkrótce się skończy? Nie znasz mnie – Ibrahimovic w materiale wideo, który został opublikowany na oficjalnym profilu napastnika na Twitterze.

Ibrahimovic: Inni sprawili, że stałem się mądrzejszy

– Całe życie musiałem walczyć. Nikt we mnie nie wierzył, więc sam musiałem wierzyć w siebie – dodał Szwed.

– Niektórzy chcieli mnie złamać, ale tylko mnie tym wzmocnili. Inni chcieli mnie wykorzystać, ale uczynili mnie mądrzejszym – zaznaczył piłkarz.

– Myślisz teraz, że się skończyłem. Mam do wszystkich jedno do przekazania. Nie jest taki jak, bo nie jestem tobą. Nazywam się Zlatan Ibrahimović i dopiero się rozgrzewam – skwitował enigmatycznie były reprezentant Szwecji.

Komentarze